Türkçe English Russian Farsça Azerice
Çağrı Merkezi

Başkandan

COVİD-19 SALGINI SONRASI SET (SAĞLIK VE EĞİTİM TURİZMİ ) FIRSATINI KAÇIRMAYALIM!

Tarih boyunca gelişmiş ve güçlü devletler, dünyanın her yerinde insanlığa en temel ihtiyacı olan sağlık ve eğitim hizmetlerini sunarak; etkin ve süper güç olmuşlardır. Ayrıca son yüzyılda sağlık ve eğitim; ekonomik açıdan da önemli bir gelir kapısı olmuştur. Her iki sektörde; özellikle globalleşmeye, iletişim ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak dünyada son yıllarda en hızlı gelişen ve yüz milyarlarca Dolar hacme ulaşan ekonomik bir gerçektir.

Visit Turkey For Healthcare Platform

Uluslararası Hasta Hakları Platformu

Choose Language
Azerice Azerice English Russian Farsça
Choose Language Azerice English Russian Farsça

İlgili Bakanlıklar

Sağlık Programları için anket hazırladık. Anketi doldurarak bize yardımcı olabilirsiniz

Tarih: 31.01.2015

Değerli dostlar sizin görüş ve talepleriniz bizim için önemlidir.

     Avrupa da yaşayan  vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımıza sağlık konularında haftanın bir gününde canlı olarak konunun uzmanları anlatacak sizlerde canlı yayında soracaksınız .

      Ayrıca Sağlık turizmi ile ilgili konularda da sektör temsilcilerine yönelik panellerimiz her Pazartesi saat 20-21 de başlatmış bulunuyoruz. Bu konu ile ilgili anket sonuçlarına göre yayınlarımızı revize edeceğiz.


     Panel konularını ve yayın zamanını sizin için en uygun olarak tespit etmek amacıyla sizlerin görüşlerine başvuruyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlere göre planlamalarımızı revize edeceğiz. Sizden beş dakikanızı ayırarak aşağıdaki formu doldurmanız rica ediyoruz.

    İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Anket için  www.sifakapiniz.tv ziyaret ediniz veya tıklayınız