Türkçe English Russian Farsça Azerice
Çağrı Merkezi

Başkandan

Türkiye’de Sağlık Turizmi Nereye Gidiyor?

Sağlık, insanoğlunun en değerli varlığıdır. Kanuni Sultan Süleyman, “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi, Olmaya devlet cihanda, bir nefes sıhhat gibi." diyerek bunu en güzel biçimde anlatmıştır. Tarih boyunca insanlar sağlığına kavuşmak için diyar diyar gezerek derdine derman aramış ve sağlık turizminin temelini atmışlardır. Ancak günümüzde bir sektör olarak sağlık turizmi dünyada 30-40 yıllık, ülkemizde ise 10-15 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Visit Turkey For Healthcare Platform

Uluslararası Hasta Hakları Platformu

Choose Language
Azerice Azerice English Russian Farsça
Choose Language Azerice English Russian Farsça

İlgili Bakanlıklar

Sağlık Programları için anket hazırladık. Anketi doldurarak bize yardımcı olabilirsiniz

Tarih: 31.01.2015

Değerli dostlar sizin görüş ve talepleriniz bizim için önemlidir.

     Avrupa da yaşayan  vatandaşlarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımıza sağlık konularında haftanın bir gününde canlı olarak konunun uzmanları anlatacak sizlerde canlı yayında soracaksınız .

      Ayrıca Sağlık turizmi ile ilgili konularda da sektör temsilcilerine yönelik panellerimiz her Pazartesi saat 20-21 de başlatmış bulunuyoruz. Bu konu ile ilgili anket sonuçlarına göre yayınlarımızı revize edeceğiz.


     Panel konularını ve yayın zamanını sizin için en uygun olarak tespit etmek amacıyla sizlerin görüşlerine başvuruyoruz. Sizden aldığımız geri bildirimlere göre planlamalarımızı revize edeceğiz. Sizden beş dakikanızı ayırarak aşağıdaki formu doldurmanız rica ediyoruz.

    İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Anket için  www.sifakapiniz.tv ziyaret ediniz veya tıklayınız