Türkçe English Russian Farsça Azerice
Çağrı Merkezi

Başkandan

COVİD-19 SALGINI SONRASI SET (SAĞLIK VE EĞİTİM TURİZMİ ) FIRSATINI KAÇIRMAYALIM!

Tarih boyunca gelişmiş ve güçlü devletler, dünyanın her yerinde insanlığa en temel ihtiyacı olan sağlık ve eğitim hizmetlerini sunarak; etkin ve süper güç olmuşlardır. Ayrıca son yüzyılda sağlık ve eğitim; ekonomik açıdan da önemli bir gelir kapısı olmuştur. Her iki sektörde; özellikle globalleşmeye, iletişim ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak dünyada son yıllarda en hızlı gelişen ve yüz milyarlarca Dolar hacme ulaşan ekonomik bir gerçektir.

Visit Turkey For Healthcare Platform

Uluslararası Hasta Hakları Platformu

Choose Language
Azerice Azerice English Russian Farsça
Choose Language Azerice English Russian Farsça

İlgili Bakanlıklar

Uluslararası Hastalara Destek Ve İletişim Kursu 20-26 Nisan 2014 Antalya

 VİSİTTURKEYFORHEALTHCARE PLATFORMU TARAFINDAN ANTALYADA 20-26 Nisan 2014 TARİHLERİ ARASINDA ULUSLARARASI HASTALARA DESTEK VE İLETİŞİM KURSU DÜZENLENECEKTİR  

 

Sağlık turizminde başarılı olmak ve kaliteli hizmet vermek için Uluslararası hastalara destek ve iletişim kursu açılıyor. Visitturkeyforhealthcare platformu tarafından 20-26 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya da Sağlık turizmi yöneticilerine, hekimlere ve diğer sağlık personellere yönelik düzenleniyor. Sağlık turizminde hizmet sunduğumuz hasta, özellikle farklı ülkeden, farklı kültürden ve farklı dilden olduğundan dolayı eğitim ve hastalarla iletişim mutlak bir gereklilik  ve olmazsa olmaz bir unsurdur. Bir kuruluş için sağlık turizminde başarmak ve sürdürülebilir olmak, istiyorsa hastayla iyi iletişim içinde olmak zorundadır. Bunu başarmak içinde sağlık personeli ve sağlık dışı teknik ve ara personellerin hepsinin farklı farklı seviyelerde sağlık turizmi ile ilgili hizmet içi eğitimi şarttır.

 

Platform olarak düzenleyeceğimiz sağlık turizmi  eğitimlerinde, hastalarla iletişim , hasta hakları, sağlıkta kalite ve pazarlamanın önemi, sağlık turizminde mevzuat ve uygulamalar, sağlık turizminde dünyadaki iyi uygulamalar, kurumsal yapılanma v.b. bir çok konular anlatılacaktır.

Platform tarafından düzenlenen bu eğitim programı daha çok sağlık kuruluşlarına pratik uygulama, uluslararası hastalar ile  iletişim, mevzuat,  sağlık turizmi pazarlama ve pazar analizi gibi konular daha ağırlıklı ve ön planda olacaktır. Dünyadaki iyi uygulamalar ve başarı öyküleri anlatılacaktır. Eğitimci olarak üniversiteden hocalar, yurtiçinden ve yurtdışından eğitmenler ve sahadan pratik uygulamaları anlatacak sağlık turizmi profesyonelleri olacaktır. Çeşitli film ve video  gösterimleri olacaktır. Eğitim sonrası sınav olacak başarılı olanlara eğitim ve katılım sertifikası verilecek ve dernek tarafından onaylanacaktır.

 

Eğitimlere özel sektörden sağlık personelleri, yöneticiler, sağlık kuruluşları, sağlık turizmi şirketi, çalışanları ve ana elamanlar katılabileceklerdir. Sağlık turizmine yeni başlayanlar için önemli bir program olacaktır.  Değerli sağlık turizmi sektörü temsilcileri , platformun düzenleyeceği eğitim sonrasında sağlık turizminde gerekli olan  pratik uygulama ve mevzuat  bilgileri elde edilmiş olacaktır. Bu program sonrasında katılımcılara mükemmel bir uluslararası hasta iletişimi ve sağlık turizmi vizyonu kazandırılmış olunacaktır.

Platformumuz tarafından Antalyada 20-26 Nisan 2014 tarihleri arasında Uluslararası Hastalara Destek Ve İletişim Kursu düzenlenecektir . Bu kursa tüm sağlık turizmi sektör temsilcisi ve çalışanların katılmasını temenni ediyoruz.

 

Sağlık turizminde başarmak ve zirvede kalmak istiyorsanız eğitim programlarımıza katılınız.   

 

Kurs Programı İçin: Tıklayınız

Kurs Broşürü İçin: Tıklayınız

 

Kayıt ve Konaklama için Özgür KARAKAYA, GSM: 0541 310 84 41

Eğitim Programı Hakkında Hilal TUNA, GSM: 0536 425 29 21

Kurumların kurs bedelini ödemesi ile ilgili mevzuat açıklaması için: Tıklayınız

Kurumların kurs bedelini ödemesi ile ilgili genelge için: Tıklayınız

Kurumların kurs bedelini ödemesi ile ilgili sayıştay kararları için: Tıklayınız

KAYIT


Adınız * :
Soyadınız *:
T.C. Kimlik No:
Firma:
Firma Türü:
Pozisyon:
Adres:
Cep Telefonu:
Fax:
İş Telefon:
E-posta *:
Mesaj: