Türkçe English Russian Farsça Azerice
Çağrı Merkezi

Başkandan

COVİD-19 SALGINI SONRASI SET (SAĞLIK VE EĞİTİM TURİZMİ ) FIRSATINI KAÇIRMAYALIM!

Tarih boyunca gelişmiş ve güçlü devletler, dünyanın her yerinde insanlığa en temel ihtiyacı olan sağlık ve eğitim hizmetlerini sunarak; etkin ve süper güç olmuşlardır. Ayrıca son yüzyılda sağlık ve eğitim; ekonomik açıdan da önemli bir gelir kapısı olmuştur. Her iki sektörde; özellikle globalleşmeye, iletişim ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak dünyada son yıllarda en hızlı gelişen ve yüz milyarlarca Dolar hacme ulaşan ekonomik bir gerçektir.

Visit Turkey For Healthcare Platform

Uluslararası Hasta Hakları Platformu

Choose Language
Azerice Azerice English Russian Farsça
Choose Language Azerice English Russian Farsça

İlgili Bakanlıklar

26-28 Şubat 2015 Moscow Medshow Medical Tourism Fuarındayız

SAĞLIK TURİZMİNİN EN BÜYÜK PAZARI RUSYAYA GİDİYORUZ.   

     26-28 ŞUBAT 2015 MOSCOW MEDSHOW MEDİCAL TOURİSM FUARINDAYIZ

Rusya’da sağlık turizmi için yurtdışına çıkan kişi sayısı geçen yıla oranla %47 artmış durumda. Yaklaşık olarak her yıl 70.000 Rus, tedavi amaçlı yurt dışına çıkıyor ve 1 milyar doları aşan harcama yapıyor.Rus halkı daha iyi sağlık merkezlerinde tedavi olmayı amaçladıkları için, yurtdışına çıkmayı tercih ediyorlar. Rus ekonomisinin büyümesiyle orta ve üst sınıfının gelirinin artması, bu kişilerin sağlık harcamalarına daha da çok önem vermesine neden olmakta.

      Her geçen gün turizm ve ticari ilişkilerimizin güçlendiği  aramızda vize uygulamasının olmadığı Rusya da  sağlık turizminde de olmalıyız. Rus turistlerin Türkiye’ye çekilmesi için tanıtım faaliyetlerinin çok etkin bir şekilde  yapılması gerekmektedir. Sağlık turizmi pazarında bu fırsatı kaçırmamanız için 3 günlük bu tanıtım programın detaylarını ekte bilgilerinize sunuyoruz.

     Uçak, konaklama ,fuara katılım ,kurumunuzun sunumu ve tüm etkinliklerden faydalanmak için sadece 2.000 EURO ödeyeceksiniz

Moskova Med Show Fuarı Duyurusu İçin Tıklayınız

MedShow FUARI 2014 RAPORU İçin Tıklayınız

KAYIT


Adınız * :
Soyadınız *:
T.C. Kimlik No:
Firma:
Firma Türü:
Pozisyon:
Adres:
Cep Telefonu:
Fax:
İş Telefon:
E-posta *:
Mesaj: