Türkçe English Russian Farsça Azerice
Çağrı Merkezi

Başkandan

COVİD-19 SALGINI SONRASI SET (SAĞLIK VE EĞİTİM TURİZMİ ) FIRSATINI KAÇIRMAYALIM!

Tarih boyunca gelişmiş ve güçlü devletler, dünyanın her yerinde insanlığa en temel ihtiyacı olan sağlık ve eğitim hizmetlerini sunarak; etkin ve süper güç olmuşlardır. Ayrıca son yüzyılda sağlık ve eğitim; ekonomik açıdan da önemli bir gelir kapısı olmuştur. Her iki sektörde; özellikle globalleşmeye, iletişim ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak dünyada son yıllarda en hızlı gelişen ve yüz milyarlarca Dolar hacme ulaşan ekonomik bir gerçektir.

Visit Turkey For Healthcare Platform

Uluslararası Hasta Hakları Platformu

Choose Language
Azerice Azerice English Russian Farsça
Choose Language Azerice English Russian Farsça

İlgili Bakanlıklar

Kazakistan'da Sağlık Turizmi Çalış Tayı Başarı İle Tamamlandı.

Tarih: 07.01.2016

22 Kasım 2016 Tarihinde İPSA TURKEY -AFAK SEYAHAT ACENTASI işbirliğinde  Almatı'da düzenlenen Sağlık Turizmi Çalış tayına acentalar, yaşlı ve engelli  konusunda çalışan STK lar ve doktorlar katıldı.Çalış tayda öncelikli olarak Türkiye'nin Sağlık turizmi potansiyeli anlatıldı, sonra Kazakistan ile Türkiye arasında yapılabilecek Sağlık turizmi alandaki işbirlikleri tartışıldı. Toplantı gayet başarılı geçti 2016 yılındaki işbirlikleri ve yapılabilecek etkinlikler konuşuldu ve planladı.

Çalış taydan sonra akşam yemeğinde farklı bir grup ile sağlık turizmi alanında yapılabilecek işbirlikleri değerlendirildi.Dernek olarak 2016 yılında Kazakistan ta kapsamlı bir tanıtım etkinliği planlandı .Detayları ilerleyen tarihlerde ayrıca duyurulacaktır.

Kazakistan'da Sağlık Turizmi Çalış Tayı Başarı İle Tamamlandı.